Okul Çevre Filesi (Ağı) Nedir?

Okul çevre filesi çocukların top oynarken topun okul dışına çıkmasının engellediği gibi okul ağı çocukların dışarıya çıkmasını da engellemektedir.

Bunu yanında okul içinde bulunan saha bölme filesi olarakta kullanlır. Oyun alanlarını ayırmada kullanılan oyun fileleri daha düşük maliyette farklı oyun alanları oluşturmanızı sağlar.

 

Okul Çevre Filesi (Ağı) Teknik Özellikleri?

Okul çevre filesi istenilen ebatlarda olmaktadır. Eğer file dış kısımda okul kenarlarında kullanılacaksa 4 mm -6 mm tercih edilmelidir. Okul içinde saha bölme filesi olarak kullanılacaksa çeşitlilik gösterebilir.

Okul Çevre Filesi (Ağı) Uygulaması

Okulların çevrelerini kapatma amacıyla kullanılan ağ yere göre istenilen şekilde montaj yapılmaktadır sadece ağ verilebilir. Okul filesi montajı yerinde yapılıp eğer dikme dikilecekse yere göre uygun bir şekilde montajı gerçekleştirilir.

Oyun filesi olarak kullanılacaksa , saha bölme filesi vb. gibi yine gerekli ekipmanlar sağlanarak isteğini doğrultusunda filenin montajını yapmaktayız.

Okul Çevre Filesi Fiyatları

Okul filesi fiyatları yere göre keşif yaptıktan sonra verilmektedir.

Okul çevre filesi fiyatı , saha bölme file fiyatı, oyun filesi fiyatı yerinde keşif yaparak maliyeti uygun bir şekilde ankara okul filesi olarak vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular